کیفیت پمپ آب شیمجه چقدر است


کیفیت پمپ آب شیمجه

کیفیت پمپ آب شیمجه چقدر است ؟ ازدسته سوالات بسیار پرتکرار در زمینه خرید پمپ آب شیمجه که بسیاری از کاربران در این مورد سوالات پر تکراری داشته اند می توان به کیفیت پمپ آب اشاره کرد. شیمجه برندی هست که مبدا سازنده آن به کشور چین باز میگردد. شرکت شیمجه جزء بزرگ ترین تولید کننده های صنعتی در ایران می باشد. شرکت شیمجه کیفیت بسیار بالایی داشته و در تولید قطعات شیمجه از بروز ترین پارامترهای تولید قطعات استفاده می شود.

پمپ آب شیمجه حتی در دماهای 30 درجه سانتی گراد نیز دچار آسیب و کمبود کیفیت نشده ، این یکی از قابلیت هایی است که پمپ آب شیمجه همواره دارا می باشد.

تاریخچه شرکت شیمجه 

شرکت گروه صنعت پمپ شیمگه که در سال 1984 در شهر داکسی، شهر ونلینگ استان ژجیانگ، مرکز صنعت پمپ آب چین، تاسیس شد، یک شرکت سهامی خاص و متخصص در تولید و بهره برداری از پمپ ها و تجهیزات کنترلی است. در سه دهه گذشته، این شرکت بر تحقیقات فنی، تولید و بازاریابی محصولات پمپ و تجهیزات کنترل تمرکز کرده است و خود را وقف ارائه بهترین پمپ ها و راه حل های سیستم تصفیه آب برای جهان کرده است. در حال حاضر، این شرکت دارای پنج بخش تجاری (شامل پمپ شناور، پمپ سطحی، پمپ چاه، پمپ موتور کنسرو و پمپ فولاد ضد زنگ)، شش پایگاه تولید و ده شرکت تابعه هلدینگ است. در 31 دسامبر 2010، SHIMGE در بازار A-share فرود آمد و با موفقیت در بورس اوراق بهادار شنژن (کد سهام: 002532) فهرست شد.

از زمان تأسیس، این شرکت همواره به طور فعال مدیریت جامع کیفیت و محیط زیست را ترویج کرده است و در حال حاضر گواهینامه ISO9001، ISO14001 و OHSAS18001 را گذرانده است، مدیریت عملکرد عالی را مطابق با GB/T 19580 معرفی کرده و یک سیستم تضمین کیفیت صدا را ایجاد کرده است. SHIMGE مجهز به یک مرکز تست فیزیکوشیمیایی پیشرو در صنعت است و پلت فرم بازرسی عملکرد تحویل آن در ارزیابی انجام شده توسط یک آژانس معتبر به دقت درجه B (درجه 1) رسیده است. علاوه بر این، محصولات آن گواهینامه های GS، CE و UL را گذرانده اند و دارای مشخصات دستورالعمل RoHS هستند.

تست ها و آزمایشات بر روی محصولات شیمجه

این شرکت به عنوان یک شرکت فناوری پیشرفته، استعدادهای بسیاری را در صنعت در زمینه‌های نوآوری فنی و تحقیق و توسعه محصولات جمع‌آوری کرده و با بسیاری از مؤسسات تحقیقاتی علمی و کالج‌ها و دانشگاه‌ها با دستاوردهای برجسته در حفاظت از آب همکاری‌های فنی برقرار کرده است. مانند دانشگاه جیانگ سو، دانشگاه کشاورزی چین، دانشگاه ووهان، دانشگاه ژجیانگ و غیره. در سال 2010، این شرکت به عنوان یکی از اولین دسته از واحدهای آزمایشی به عنوان “ایستگاه های تحقیقات علمی پسا دکتری” در استان ژجیانگ انتخاب شد. در سال 2013، شرکت فنی SHIMGE Pump (Hangzhou) مبتنی بر تحقیق و توسعه را تأسیس کرد که قصد داشت بر تحقیق و توسعه محصولات خودکار و هوشمند تمرکز کند و در همان سال عنوان “نوآورترین شرکت در چین” را به خود اختصاص داد. . در سال 2014، مرکز آزمایش این شرکت در اولین تلاش موفق به اخذ گواهینامه آزمایشگاهی CNAS شد و به یک آزمایشگاه ملی تبدیل شد. این شرکت تاکنون بیش از 50 استاندارد ملی و صنعتی را هدایت یا در بازنگری آن مشارکت داشته و در مجموع 125 اختراع مجاز به دست آورده است.

این شرکت در زمینه کانال سازی و خدمات پس از فروش، با تکیه بر قدرت و شهرت عمومی خود به عنوان یک برند پیشرو در صنعت و همچنین کیفیت عالی محصول خود، یک شبکه تجاری جهانی ایجاد کرده و 15 مرکز توزیع منطقه ای را در تمامی مراکز اصلی ایجاد کرده است. استان ها و شهرهای چین، و روابط همکاری با بیش از 1100 عمده فروش و 4000 توزیع کننده برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود برقرار کرد. از سال 2006، SHIMGE مقام اول را در سراسر کشور از نظر تولید و فروش پمپ های کشاورزی برای 9 سال متوالی (طبق آمار داده های معتبر انجمن تولید کنندگان ماشین آلات کشاورزی چین (CAAMM)) و در بازار بین المللی پمپ به خود اختصاص داده است. محصولات SHIMGE به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان فروخته شده است و از شهرت بالایی برخوردار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *